Registrace

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Co dále? Vyplnit osobní profil Přidat dítě Zobrazit nápovědu

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Napište nám
Máte dotaz nebo připomínku?
Využijte náš kontaktní formulář nebo pište na email dotazy@luzanky.cz.
V nutných případech nás můžete kontaktovat na tel. 734 152 858.

(S dotazy ohledně konkrétní aktivity doporučujeme obrátit se přímo na vedoucího či administrativní kontakt - kontaktní údaje najdete na stránce aktivity.)
*
povinné
*
povinné
*
povinné

Pohybové aktivity

Vizí Lentilky je být uznávanou mateřskou školou s pestrým výukovým programem, s individuálním přístupem ke každému dítěti, s kvalitními didaktickými pomůckami i hračkami. Mateřská škola si taktéž zakládá na cenové dostupnosti s bohatou nabídkou zájmových aktivit a dalších kulturních akcí pro děti, udržuje si vysokou pedagogickou odbornost s možností dalšího růstu a pracuje podle nejnovějších výukových metod.

 

Cvičení v Sokole

Všechny děti mateřské školy navštěvují TJ Sokol I Brno, kde jsou pod vedením zkušených instruktorů vyučovány atletice, gymnastice i jiným pohybovým a herním činnostem. Zároveň je zde působeno na podpoření spolupráce dětí, rozvinutí sportovního ducha a učení se o vlastním těle. Děti trénují lokomoční pohyby, přelézání, prolézání a podlézání překážek, skoky na trampolíně, slalomy, houpání na kruzích, kotrmelce, chůzi po kladině, vylézání na žebřiny atd. S trenérem, učitelkami a chůvou také cvičí zdravotní cviky, hrají míčové hry např. fotbal, florbal. Prostřednictvím sportovních aktivit u dětí rozvíjíme hrubou motoriku, která je v jejich věku zásadní.

 

Plavání

Kroužku Plavání se zúčastňují všechny děti, které se účastní povinného předškolního vzdělávání. Tento kroužek je dobrovolný, bezplatný a přednostně jsou do něj bráni předškoláci. Plavání se mohou zúčastňovat i děti mladšího věku, podmínkou je dovršení věkové hranice 4 let ke dni začátku školního roku, tedy k datu 1. 9. 2018. Plavání dětí probíhá v areálu krytého bazénu Kraví hory, kde se děti učí potápět, plavat, skákat, je zde podporováno vytvoření kladného vztahu k vodě i učení se o základech plavání a záchranných polohách, vše formami her.