Registrace

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Co dále? Vyplnit osobní profil Přidat dítě Zobrazit nápovědu

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Napište nám
Máte dotaz nebo připomínku?
Využijte náš kontaktní formulář nebo pište na email dotazy@luzanky.cz.
V nutných případech nás můžete kontaktovat na tel. 734 152 858.

(S dotazy ohledně konkrétní aktivity doporučujeme obrátit se přímo na vedoucího či administrativní kontakt - kontaktní údaje najdete na stránce aktivity.)
*
povinné
*
povinné
*
povinné

Kontakty

Denisa Bognerová photo
"Dej každému dni šanci být tím nejlepším dnem tvého života. Mark Twain"

Denisa Bognerová

Kontakt

549 524 138
ORANŽOVÁ třída - učitelka MŠ pracoviště: MŠ Lentilka - Žerotínovo náměstí, Žerotínovo náměstí 1, oddělení: Zaměstnanci - Žerotínovo nám. 1
Denisa Bognerová photo
"Dej každému dni šanci být tím nejlepším dnem tvého života. Mark Twain"

Pocházím ze Znojemska, oblasti plné vína, krásné přírody a tradic. Život mě zavedl k práci s dětmi, která mě nesmírně naplňuje. Na dětech mě baví jejich upřímnost, umění žít v přítomnosti a užívat si každý moment naplno. Tyto jejich dovednosti jsou pro mě mnohdy velkou inspirací. Vystudovala jsem obor Učitelství pro mateřské školy na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně a mým zájmem je se neustále sebevzdělávat a zdokonalovat se v učitelské profesi.

Považuji se za optimistického člověka, který má rád společnost lidí se smyslem pro humor. Mým velkým koníčkem od dětství je hudba. Hudební umění také ráda poslouchám na živých koncertech kapel různých žánrů. Baví mě malba na plátno a nepohrdnu ani výšlapem do hor nebo procházkou do přírody, kde zpravidla čerpám energii. S oblibou poznávám nová místa a kultury.

Moje zájmy

Hudba, sport, turistika, umění a cestování.

Já a Lužánky

S mateřskou školou Lentilka jsem spolupracovala již léta při mých studiích jako externí pracovnice. Prostředí i kolektiv jsem si rychle oblíbila, proto jsem se vždy ráda vracela. Momentálně působím jako učitelka v Oranžové třídě na Žerotínově náměstí v Brně. 

Metodický přístup

Podporuji prožitkové učení. Považuji za důležité, aby se děti učily spontánně, vlastní zkušeností. Jedině tak si dokážou vědomosti lépe zapamatovat a dovednosti lépe osvojit. Nejlepší je si vše vyzkoušet „na vlastní kůži".