Registrace

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Co dále? Vyplnit osobní profil Přidat dítě Zobrazit nápovědu

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Napište nám
Máte dotaz nebo připomínku?
Využijte náš kontaktní formulář nebo pište na email dotazy@luzanky.cz.
V nutných případech nás můžete kontaktovat na tel. 734 152 858.

(S dotazy ohledně konkrétní aktivity doporučujeme obrátit se přímo na vedoucího či administrativní kontakt - kontaktní údaje najdete na stránce aktivity.)
*
povinné
*
povinné
*
povinné

Kontakty

Lenka Rybářová photo
"Tajemství úspěchu v životě není dělat, co se nám líbí, ale nalézt zalíbení v tom, co děláme."

Lenka Rybářová

Kontakt

549 524 167
MODRÁ třída - učitelka MŠ, zástupkyně vedoucí pro pracoviště Kounicova pracoviště: MŠ Lentilka - Kounicova, Kounicova 16, oddělení: Zaměstnanci - Kounicova 16
Lenka Rybářová photo
"Tajemství úspěchu v životě není dělat, co se nám líbí, ale nalézt zalíbení v tom, co děláme."

Už od mala jsem měla veliký sen, stát se paní učitelkou ve školce. 

Můj sen a odhodlání mě přimělo vystudovat na střední škole v Boskovicích předškolní a mimoškolní pedagogiku. Při dalším studiu jsem se rozhodla ubírat stejným směrem. Vystudovala jsem Vychovatelství na Univerzitě Palackého v Olomouci. 

Po maturitě jsem pracovala v čtyřtřídní mateřské škole v Blansku a zároveň jsem studovala dálkové studium v Olomouci. Při práci v mateřské škole jsem absolvovala mnoho vzdělávacích kurzů, které rozšířily moji odbornou kvalifikaci. 

Nejvíce mě baví vaření a pečení, dále cvičení, hra na klavír, zpěv, poslech hudby. Svůj volný čas trávím v přírodě, kde velmi ráda relaxuji. Velmi ráda navštěvuji nová místa a ráda cestuji. Chodím ráda na balet a na muzikály do divadel. 

Od roku 2019 jsem se stala součástí naší mateřské školy Lentilka. 

Moje zájmy

Zpěv, cvičení, hra na klavír, vaření, pečení, pobyt v přírodě, balet, hudba, muzikály, cestování.

Já a Lužánky

Pracuji ve firemní mateřské škole Lentilka na ulici Kounicova v Modré třídě. 

Působím zde jako učitelka a spolu s kolegyněmi se snažíme dětem zajistit klidné, příjemné a podnětné prostředí, kde se děti cítí bezpečně a spokojeně.

Na práci paní učitelky ve školce mě nejvíce baví, že každý den zažiji něco nového. Děti mi vždy vykouzlí úsměv na tváří. Jsem často v pohybu, děti mě vrací do mého vlastního dětství, povídám si s nimi a ráda jim naslouchám. Společně rádi tvoříme, zpíváme, tancujeme a zažíváme nová dobrodružství.

Práci paní učitelky beru jako největší poslaní v mém životě, protože velmi ráda pomáhám lidem a hlavně dětem. Moje práce mě baví, naplňuje a otevírá nové obzory a zážitky. 

Metodický přístup

Při své práci využívám prvky prožitkového učení. Snažím se, aby děti mohly poznat co nejvíce věcí svou vlastní zkušeností, prožitkem a zapojily u poznání všechny smysly. 

Společně s kolegyněmi se snažíme o vytváření podmínek pro radostné a smysluplné dětství tak, aby byly co nejvíce naplňovány individuální možnosti každého dítěte pro jeho osobnostní rozvoj. Aby se u nás ve třídě děti cítily bezpečně a spokojeně.

Proč ke mně

Dětem zajišťuji názornost, dobrý vzor, empatický přístup, pozitivní náladu, laskavé a láskyplné zacházení. Vedu děti k samostatnosti a ke kamarádskému řešení problémů s vrstevníky. Děti vedu i k dodržování pravidel, které nám pomáhají, abychom se ve třídě cítili příjemně a bylo nám spolu dobře.